DAFINA E ZANFINA DIKUR SHOQE, E SOT?!

By

Dikur shihen gjithandej së bashku, përpos si kolege ato ishin edhe mike. Por me kalimin e viteve shoqëria e Dafina Zeqirit dhe Zanfina Ismailit u zbeh dhe nuk mbet asgjë nga ajo që kishin dikur.

Sot këngëtaret nuk ndajnë më as një përshëndetje.

Por nuk ndodh vetëm tek këto artiste, kjo është një mani që ka prekur një pjesë të mirë të skenës të cilët në fillim krijojnë shoqëri e pastaj nuk përshendeten me njëri – tjetrin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm