Soni Malaj e mbyllur por tejet rehat! (VIDEO)

By

Soni Malaj ka folur nga karantina e saj në një intervistë për Prive.

Çfarë thotë këngëtarja për veten dhe projektet e saj?

Këto dhe më shumë do të mund t’i kuptoni në intervistën e plotë në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm