Një bashkëpunim nga Dua Lipa dhe Miley Cyrus? Këto foto nxitën dyshimet

By

Miley Cyrus po vjen, me albumin e saj të shtatë, por si duket ka edhe një shoqëruese që do t’ju habitë.

Ylli i popit postoi fotografi në studi me Dua Lipën dhe Watt, duke i ‘ngacmuar’ fansat e saj edhe më shumë me përshkrimin, “Dua ka dëgjuar atë që ju nuk keni dëgjuar…”

View this post on Instagram

Dua has heard what you haven’t…. 🌑

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Ndoshta kjo do të thotë se dyshja po vijnë më një bashkëpunim. Kujtojmë se në festivalin e kaluar “Sunny Hill”, Miley Cyrus vizitoi Kosovën ku dhe performoi si një e ftuar speciale. /Prive.al

View this post on Instagram

bromance

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Artikuj të ngjashëm