Bashkëshorti i Arta Dobroshit na sjellë një imazh të ëmbël të familjes

By

Në muajin korrik, aktorja e njohur Art Dobroshi u bë nënë për herë të parë.

Këtë zhvillim, aktorja e ka mbajtur tërësisht larg syrit të publikut deri sot kur ka sjellë në jetë beben, fryt i dashurisë me Shkumbin Jakupin.

Në një prej klinikave private të kryeqytetit, Arta ka solli në jetë foshnjën e gjinisë djalë të cilin kanë vendosur ta quajnë Tom Engjëll.

Kurse bashkëshorti i saj na sjell edhe një imazh të ëmbël të Artës me të porsalindurin.

“Arta dhe unë = Tom Engjull. Lindur në Prishtinë më 13 korrik 2020”, ka shkruar ai duke u shprehur se është tejet falënderues për këtë mrekulli në jetë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm