Lëni anash çdo gjë, publikohet “Kiss, Kiss” e Ledrit dhe Lumi B

By

Lërjani në dorë Ledrit dhe Lumi B, që të sjellin një hit që do dëgjohet pa reshtur kudo.

Që nga “Tavolina” dhe “Shko” me Ermalin, “Messi”, “Pablo” e “Shtrejt” me Gjikon dhe “Krejt shokt e mi”, Ledri Vula dhe Lumi B janë bërë bashkë për një bashkëpunim të radhës.

Dyshja e hiteve sollën sërish një këngë bashkë e që është publikuar sot.

‘Kiss Kiss’ quhet projekti i ri muzikor i dyshes “hitbërëse” dhe është punuar në RedBoxEntertainment.

Këngën dhe videoklipin mund ta ndiqni më poshtë.

 

Artikuj të ngjashëm