Meghan Markle akesorizon fustanin e 13,500 dollarëve me vath të vetëm 6 dollarëve

By

Meghan Markle përsosi pamjen e fundit të modës së lartë dhe asaj të ulët në Romë kur ajo debutoi një zgjedhje të papritur të bizhuterive.

Image result for meghan markle wedding misha nonoo

Në dasmën e stilistes së saj Misha Nonoo me sipërmarrësin amerikan Michael Hess, Meghan kishte veshur një fustan të zi nga Valentino. Veshja e ishte nga koleksioni i pranverë / verë 2019 te markës italiane dhe megjithëse tani është shitur, fustani kishe vlerën  13,500 dollarë.

Në të kundërt, veshja luksoze u aksesorizua me një palë vathë prej ari që kishin kushtuar pak më shumë se 6 dollarë!

Vathët, të cilët duket se janë bërë nga grupe perlash dhe të vendosura në ar, ishin huazuar  nga një mike e Meghan i cila fillimisht i bleu ato nga Tregu i famshëm rrugor Portobello i Londrës në Notting Hill Afërsisht katër vjet me përpara.

Prince Harry and Meghan Markle

Artikuj të ngjashëm