Diçka e bukur po vjen nga Gold Ag

By

Gold Ag është gati për këngën e re.

Kësaj radhe artisti nuk do të vijë i vetëm, por do jetë në bashkëpunim me Shyhrete Behlulin.

Këtë e bëri të ditur përmes një postimi në Instagram, në të cilin shkroi:

“Diçka e bukur po vjen”.

View this post on Instagram

A post shared by Gold AG (@arianagushi)

Kujtojmë që Gold Ag dhe Shyhrete Behluli numërojnë bashkëpunime të suksesshme së bashku si: “Vella e Moter”, “Adem Jashari”, “Perhaj Gjyshe” e të tjera. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm