Një baba si Valdrin Sahiti – shembull për tu ndjekur, kujdesi për të bijën maksimal

By

Pavarësisht se mund të jetë shumë i zënë dhe agjenda e tij ditore është shumë e ngarkuar, detyrat e tij të babait nuk i neglizhon.

Dizajneri i famshëm kosovar Valdrin Sahiti që është bërë baba prej pothuajse një viti, kujdeset për të bijën e tij shumë dhe këtë e dëshmon edhe aktiviteti i tij në Instagram.

Madje ai është babai që edhe e pastron të bijën e tij, dhe i qëndron pranë në momentet e para të jetës.

Një video e adhurueshme e publikuar nga ai në Instagram, ai shihet duke i bërë banjë vogëlushes Bella – dhe kjo pa dyshim ndërton komunikim të mirë në mes tij dhe vajzës së vogël. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm