Edhe djali i GJikos dhe Elitës bëhet i famshëm në Instagram

By

Kur dy muaj më parë u lind Hana, vajza e reperit Mozzik dhe e këngëtares Loredana Zefi, ajo u bë menjëherë e famshme në Instagram.

Kjo pasi prindërit e saj i hapën një llogari zyrtare në Instagram, ndërsa ajo tani numëron me qindra e mijëra ndjekës.

View this post on Instagram

Mbrëmë Zoti na bekoj me djalin tonë Zëri Gjikolli🙏💙Oh gëzim më të madh në jetë nuk paska!

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

I famshëm në Instagram vetëm dy ditë pas lindjes u bë edhe Zëri, djali i reperi Gjiko dhe moderatores Elita Rudi.

Pro ndryshe nga Hana, ishin fansat e çiftit ata që hapën llogari në emër të Zërit të vogël, i cili s’ka një profil zyrtar megjithatë dhjetëra llogari të hapura në emrin e tij në Instagram.

Ky pra, është një nivel i ri i përdorimit të rrjeteve sociale…

Artikuj të ngjashëm