Nita Latifi bashkëpunim me Timin

By

Këngëtarja Nita Latifi, pas suksesit në festival të muzikës moderne do të lançoj një videoklip.

Këtë herë ajo nuk vjen vetëm por në bashkëpunim me Timin.

Klipi është xhiruar teksa kënga është produkt i Bini Records dhe LiBeats.

Për Timin, ky nuk është bashkëpunimi i parë me një këngëtare femër pasiqë më parë ka publikuar disa të tillë e një ndër to ishte edhe me Zelmën./Prive.al

Artikuj të ngjashëm