‘Pse’ rikthen Argjentina Ramosajn pas shumë kohësh

By

Pas një kohe relativisht të gjatë të mungesës në skenën muzikore shqiptare me projekte të reja shkaku i angazhimeve në familje, këngëtarja Argjentina Ramosaj është rikthyer sonte me projektin e ri.

‘Pse’ mban titullin balada e re e punuar nga Cricket Music me tekst të Elhaid Cufit dhe Yll Limanit.

Balada e Argjentinës në aspektin vizual është punuar nga produksioni Entermedia me shumë shije duke sjellur videoklip në parim të thjeshtë por shumë të bukur.

Shijojeni! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm