Sërish Noizy: I lë Rihannas komentin epik (FOTO)

By

Ai e ka bërë të njëjtën gjë për disatën herë me radhë dhe sa herë e bën, duket gjithnjë e më simpatik.

Reperi shqiptar Noizy, i komenton shpesh koleges së tij me famë botërore dhe i jep kritika “të ashpra”.

Si gjithnjë, sa herë Rihanna publikon ndonjë fotografi me veshje jo konvencionale, nuk vonon edhe komenti i Rigels Rajkut në mesin e qindra mijëra komenteve të tjera që i shkojnë në adresë këngëtares.

“Katunare e dreqit”, shkruan Noizy në fotografinë e këngëtares, në të cilën ajo kishte mbathur një palë papuçe stiletos të bardha, të kombinuara me një palë çorape të markës Gucci po ashtu të bardha.

Noizy e ka zakon ta ngacmojë Rihannan me komente, të cilat ajo as që i sheh e i kupton, ngase reperi gjithnjë zgjedh gjuhën shqipe për t’i shkruar. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm