Enca zbulon pak nga kënga e re (VIDEO)

By

Ashtu siç edhe ka premtuar, Enca nuk e ka ndërmend të ndalet duke bërë muzikë.

Pas “Nashta”, këngëtarja së shpejti sjell “Rakia” dhe ju mund ta dëgjoni pak në videon të cilën e ka publikuar ajo në Instagram.

Kënga është pothuajse gati dhe pritet të dalë shumë shpejt.

Ndryshe, Enca aktualisht është në Dubai ku po shijon disa ditë pushimi./Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by ENCA (@enca)

Artikuj të ngjashëm