Nga sot, Prive live edhe në YouTube (VIDEO)

By

Emisioni numër 1 në vend kur bëhet fjalë për showbiz – PRIVE me Liberta Spahiun, nga sot mund ta ndiqni live edhe në Youtube.

PRIVE transmetohet çdo të shtunë në orën 19:00 në Klan Kosova, por tani të gjithë ju që nuk jeni para televizionit, e keni zgjidhjen.

Emisionin tashmë e shikoni edhe LIVE, mos harroni.

PRIVE – emisioni që sjellë çdo të shtunë materiale ekskluzive dhe interesante rreth të famshmëve shqiptarë kudo që janë.

Artikuj të ngjashëm