Zbulohet emri i djalit të porsalindur të Kim Kardashian (FOTO)

By

Kim Kardashian dhe burri i saj Kanye West, kanë zbuluar emrin e djalit të tyre të porsalindur.

38 vjeçarja hyri në Twitter për të treguar se djali quhet Psalm West.

Emri biblik do të thotë “këngë e shenjtë ose himn i shenjtë”.

Kim publikoi një bisedë mesazhi me Kanye, ku shihet një fotografi e foshnjës së bashku me një mesazh të ëmbël.

“Dita e bukur e nënës me ardhjen e fëmijës tonë të katër. Ne jemi të bekuar përtej masës. Kemi gjithçka që na nevojitet”, shkruante Kanye.

Artikuj të ngjashëm