Alban Ramosaj feston ditëlindjen, Beatrix emocionon me urimin (FOTO)

By

Alban Ramosaj festoon sot ditëlindjen e 23-të.

Këngëtari mori një urim emocionues nga motra e tij Beatrix, e cila hyri në Instagram për ta postuar një foto me të dhe për t’I shkruar disa fjalë.

“Gëzuar ditëlindjen vëllait tim të vogël @albanramosaj, i cili nuk është edhe aq i vogel. Koha fluturon, kjo është e sigut. Unë shpresoj se sot dhe pjesa tjetër e këtij viti është e mrekullueshme për ty. Ti e meriton. Unë lutem që Perëndia të udhëzon dhe të bekon gjatë gjithë udhëtimit tënd të ri të jetës”, ka shkruar këngëtarja.

Beatrix dhe Albani janë shumë të lidhur me njëri-tjetrin dhe këtë e bëjnë të ditur duke postuar shpesh foto bashkë.

Urime Alban./Prive.al

Artikuj të ngjashëm