Vazhdon vaksinimi i artistëve shqiptarë, ja kush e pati radhën (FOTO)

By

Vaksinimi kundër COVID-19 po vazhdon masivisht në Kosovë.

Në mesin e shumë të famshmëve që janë imunizuar kundër virust dhe e kanë bërë publike, është edhe Sahidja e Motrave Mustafa.

Ajo njoftoi sot se u vaksinua duke publikuar fotografi në instastory.

Me shëndet!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm