Modelja Xhesika Berberi gjen sozinë e saj dhe është e mrekullueshme!

By

Xhesika Berberi konsiderohet si njëra ndër gratë më të bukura shqiptare, dhe shpesh fiziku i saj është krahasuar me atë të një modeleje me përmasa ndërkombëtare si Gigi Hadid.

Berberi vet është e bukur, por s’është e vetmja dhe ka edhe të tjera që në një të ardhme të afërt do t’i ngjasojnë goxha si shumë.

Bukuroshja ka gjetur një vogëlushe që në tiparet e fytyrës është shumë e ngjashme me të, dhe e ka realizuar një fotografi shumë simpatike.

Vajza e vogël që duket të jetë rreth 5 vjeç ose më pak, ka sy të kaltër e flokë bionde e edhe formën e fytyrës të ngjashme me Berberin. /Prive.al

??

A post shared by Xhesika Berberi (@xhesikaberberi) on

Artikuj të ngjashëm