Nga një pushim në tjetrin! Ky është super resorti ku ‘mbushin bateritë’ Ermali dhe Ariana

By

Vitin Ariana dhe Ermal Fejzullahu e kanë nisur në mënyrën më të mirë të mundshme.

Në janar, ata u ‘arratisën’ nga acari drejt destinacioneve tropikale.

View this post on Instagram

A post shared by A R I A N A (@arianafejzullahu)

Çifti i njohur pushuan në Maldive dhe nuk ka vonuar shumë deri në destinacionin e rradhës.

Kësaj here, ata kanë vendosur ta përjetojnë dimrin në kuptimin e plotë të fjalës në një prej vendeve më atraktive e më luksoze – St. Morriz.

Bashkë me miq të tyre, Ariana dhe Ermali po pushojnë në Grand Hotel Des Bains Kempinski.

Grand Hotel des Bains Kempinski është një hotel luksoz me 5 yje me një traditë të pasur, në fshatin piktoresk Engadine.

Gallery image of this property

Gallery image of this property

Në versionin më të lirë, një natë për dy persona me mëngjesin e përfshirë në këtë hotel kushton 1012 euro.

Në këtë vend, definitivisht bateritë mbushen me plot kuptimin e fjalës. /Prive.al

Gallery image of this property

Artikuj të ngjashëm