Nga Megi tek Kejvina, kjo është kënga që ‘bashkon’ vajzat më seksi shqiptare

By

Një projekt interesant është publikuar së fundmi dhe po bën xhiron në rrjete sociale.

Bëhet fjalë për këngën “Megi dhe Herkuli” nga Ray Ray.

Kënga në tekst përmbledh pothuajse të gjitha bukuroshet shqiptare.

Lista nisë me Megi Pojanin e vazhdon me të tjerë emra si Arta Nitaj, Alesia Noka, Oriola Marashi, Kejvina Kthella, Eva Murati.

Kënga ka marrë vëmendjen edhe të një pjese prej këtyre personazheve të apostrofuara në tekst. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm