Ingrit Gjoni ka nisur një profesion të ri!

By

Ingrit Gjoni nuk i ka ndaluar aktivitetet muzikore, edhe pse krijimet e reja nuk janë dhe aq të shpeshta nga ajo.

Mirëpo, tashmë mësuar arsyeja e kësaj.

Gjoni ka nisur tani një profesion të ri si dizajnuese e enterierit.

Këtë e ka treguar vetë Ingriti me disa postime ku ta treguar për punën e saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm