Nga kush varet dasma e Leonorës në 2022-tën?

By

Leonora Jakupi një vit më parë kishte konfirmuar se është në lidhje të lumtur dashurie në “Prive Reality 2020”.

Që atëherë, e madhe ka qenë kureshtja e fansave të saj për të kuptuar detaje se nëse çifti po hedhin hapin drejt martesës.

E ftuar në ’50 pyetjet’ e Prives këngëtarja na zbuloi shumë gjëra nga jeta e saj personale dhe në lidhje me dasmën.

Ndiqni të plotë intervistën e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm