Bora mbyllë vitin me spastrime, zhdukë gjurmët e Donaldit dhe jo vetëm nga Instagrami

By

Prezantuesja Bora Zemani duket se do e nisë vitin me Instagram të “spastruar”.

View this post on Instagram

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

Pas dramave me interesim të madh përcjellej nga fansat nëse ajo do hiqte nga rrjetet vëllezërit Veshaj, Beatrix e të tjerë emra.

Për javë të tëra, ajo I mbajti, deri sot.

Faqja “Vipat e Bllokut” ka pikasur “spastrimin” e madh.

Bora nuk ndjekë më as Donaldin, as Beatrix, as Romeon e as shokun e ngushtë të tyre, kompozitorin Elgit Doda i cili ishte prapa këngës “TL” apo “Toxic love” që u dyshua se ishte dedikim për Borën.

Me ndërrimin e viteve në kalendar, prezantuesja duket se do lë prapa krahëve të shkuarën dhe pse jo? Mirë bën! Shumë mirë madje! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm