Xhensila feston ditëlindjen: Ja si e priti çifti orën 00:00!

By

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj sot feston ditëlindjen.

E lindur me 9 Prill të vitit 1993, këngëtarja shumë e dashur për të gjithë sot mbush 24 vite jetë.

E ky moment i veçantë nuk kishte se si të kalonte ndryshe përpos në krah me personin e zemrës, humoristin Bes Kallaku.

Dyshja e kanë pritur në privatësi të plotë në një suitë hoteli momentin e ndërrimit të datës në mesnatë ku kanë festuar në mënyrë romantike nën shoqërinë e shampanjës.

E sot në mëngjes, Besi i ka dhënë ‘kapakun’ festës përmes një urimi shumë të bukur të ndarë me ndjekësit në Instagram

‘Sot personi pergjegjes per zbukurimin e diteve te mia, gjysma ime me e mire, ka ditlindjen. Trendafili im, ngjyrat e mia, humori im i mire. Zoti te n’dritte jeten zemer. Flm per dashurine dhe gjithcka. Te du me shum se domate’ – shprehet mes tjerash humoristi në urim.

Më poshtë disa prej fotografive nga festa e çiftit. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm