Nga Ibiza një fotografi, Angela Martini me forma të mahnitshme

By

Jo më kot është njëra ndër vajat më të famshme shqiptare sa i përket bukurisë. Natyrale, linja të përkryera dhe një pozë e mrekullueshme në njërin prej vendeve më të frekuentuara në botë nga njerëzit e pasur.

Modelja shqiptare që jeton e vepron në Shtetet e Bashkuara, është paraqitur nga Ibiza e Spanjës me një super pozë, ku prezanton në vija të trasha trupin e saj fantastik.

Bukuroshja shqiptare është që një kohë në lidhje me miliarderin romun Dragos Savulescu he me siguri se edhe në këto pushime në brigjet e Spanjës, po e shoqëron ai. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm