Këto materiale ju presin sonte në Prive (VIDEO)

By

Sonte në Prive mund të ndiqni shumë materiale interesante.

Nga ora 20.50 në ekranet tuaja do të ndiqni rubrikat e përjavshme me fytyra të njohura shqiptare.

Nga Stresi, deri tek djemtë, Flamuri dhe Iliri që u bënë viral në TikTok me këngët e tyre.

Mos harroni, qëndroni para ekranit në kanalin e Klan Kosova./Prive.al

Artikuj të ngjashëm