Nga çfarë frikësohet më së shumti Lori? (VIDEO)

By

Në intervistën më të shkurtër të Prive këtë javë ishte Lori.

Në mesin e shumë pyetjeve dhe përgjigjeve, këngëtarja zbuloi fobinë e saj më të madhe por edhe tregoi kush janë miqtë e saj të famshëm me të cilët ndanë sekrete.

Për këto shumë të tjera, klikoni mbi videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm