Netflix zbulon datën e rikthimit të “Lucifer”!

By

Pjesa e dytë e sezonit të pestë të “Lucifer” më në fund ka një datë zyrtare nga Netflix.

Llogaria e verifikuar e Netflix në Tëitter shkroi: “Ne e dimë që më shumë episode janë ato që dëshiron vërtet. Sezoni 5B arrin në Netflix më 28 maj.”

Me tetë episode të reja në zhvillim, fansat më në fund do të shohin se si zhvillohet marrëdhënia e Luciferit me babanë e tij, Zotin pas muajsh spekulimesh si dhe nëse ‘Deckerstar’ do të realizojë dëshirën e fansave më një fund të lumtur. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm