Genc Prelvukaj publikon një këngë të re nga albumi

By

Genc Prelvukaj po vazhdon me publikimin e këngëve të gjitha nga albumi i tij i ri “Gentivs II”.

Kjo e radhës titullohet “Hajde t’i kthejmë” dhe është realizuar me videoklip.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm