Rina Balaj “ëmbëlsohet” me dhuratën e fansave

By

Së fundmi, Rina Balaj po feston lansimin e këngës “Bad Rosita” e cila u prit jashtëzakonisht mirë nga fansat e saj.

Arti që Rina u dhuron fansave të saj, nuk shkon pa u shpërblyer. Ajo ka marrë një befasi: çokollata dhe një letër e shkuar me dorë.

Këtë e bëri të ditur me disa postimeve në llogarinë e saj, duke ndarë edhe pak nga letra që ajo pranoi së fundmi. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm