Çka mund të ndiqni sonte në NIN ?!

By

Numri gjithnjë në rritje i aksidenteve në trafik është shndërruar në dukuri shqetësuese. Pikërisht për këtë çështje diskutohet sonte në pjesën e parë të emisionit NIN.

Të ftuar janë Ardian Hoxha, Nol Dedaj, Zgjim Mita dhe Major Jeton Rexhepi . Kjo temë trajtohet edhe nga Liberta Spahiu në rubrikën e saj Liberte.

Në pjesën e dytë të emisionit, e ftuar është Lori që sjell premierën televizive të projektit të saj të sapo lançuar ‘I papam’. Mes të tjerash, ajo flet edhe për jetën private dhe planet në të ardhmen.

image-56a80bc0fd3dc4185c906e863fd55a89391b4b1bb222e62712512565f89b6198-V

Pyetjeve në Kutia sonte i përgjigjjet Blero që mes të tjerash tregon se kujt i ngjan më shumë Tara.

image-e8ecc012d044b12cf96fb7e16835ead00590f19b248d2a1255951e44a1116cf2-V

Një ditë të tij e tregon Alban Muja në rubrikën Videoselfie.

Të gjitha këto sonte me fillim nga ora 21:40 në ekranin e Klan Kosova. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm