Nesër rikthehet Krusita (FOTO)

By

“Akull” – kënga me të cilën Krusita konkuroi në Kënga Magjike, sot numëron më shumë se 10 milionë klikime.

Kjo këngë edhe pse jo e para, u pëlqye jashtëzakonisht nga publiku dhe bëri që artistja e re nga Shqipëria të marrë vëmendje që nga dita e parë kur doli në skenë.

Por, pas gati dy vitesh, Krusita rikthehet nesër.

Ajo e ka gati projektin e saj të parë me videoklip i cili quhet “Djali m’la”.

Kjo këngë do të publikohet nesër me fillim të orës 16:00./Prive.al

Artikuj të ngjashëm