Nesër në Prive: Deklarata e pa publikuar nga intervista e fundit e Nexhmije Pagarushës

By

Nesër në Prive më Liberta Spahiun nga ora 19:00 në Klan Kosova, do të transmetohet deklarata e pa publikuar më parë nga intervista e fundit e të ndjerës Nexhmije Pagarusha.

Nexhmije Pagarusha në këtë intervistë të pa publikuar më parë flet për jetën e saj, çka i ka mbetur peng, çka cilëson si krenarinë e saj më të madhe, çka do të thotë për të dashuria e publikut dhe mediat e huaja që kanë shkruar për figurën e saj.

Këtë e shumë materiale ndiqni nesër në Prive me Liberta Spahiun. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm