Lexuesi i letrave tarot zbulon dobësitë më të mëdha të Liberta Spahiut

By

Së fundmi Liberta Spahiu, publikoi një vlog tejet interesant, dhe u dha shikuesve në pamje më të brendshme të vetes.

Pa filtra e komplekse, ajo zbulon se çfarë thonë letrat tarot nga lexuesi i tyre, Skender Krasniqi.

Cila është dobësia e saj më e madhe? Këtë e shumë të tjera mos i humbisni në vlogun e saj.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm