Nesër edhe një bashkëpunim! (FOTO)

By

Nesër lansohet një bashkëpunim i ri.

Bëhet fjalë për projektin muzikor mes Ledrit, Lumi B dhe Nukit.

Kënga do të publikohet me fillim të orës 17:00 dhe vjen e shoqëruar me videoklip./Prive.al

Artikuj të ngjashëm