Kështu e uroi Shyhrete Behluli nënën për ditëlindje (FOTO)

By

Nëna e Shyhrete Behlulit sot feston ditëlindjen.

Këngëtarja e muzikës popullore me rastin e kësaj ditë të veçantë për të, shfrytëzoi Instagramin për të postuar një fotografi me të dhe për ta uruar.

“Urime ditëlindjen nana jem”, ka shkruar Shyhretja duke ia bashkëngjitur edhe një zemër.

Edhe 100 të tjera!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm