Çfarë thotë sot Julia Fox për thashethemet e romancës së saj me Drake?

By

Julia Fox ka thyer heshtjen për lidhjen e saj të përfolur me Drake, duke pranuar se ndërsa ata kaluan kohë “duke ndenjur jashtë”, “asgjë në të vërtetë nuk ndodhi” mes tyre.

“Ai është një djalë i mrekullueshëm, është një zotëri dhe kaq. Asgjë nuk ndodhi në të vërtetë, ne ishim thjesht miq që rrinim jashtë”, tha Fox duke shtuar, “Nuk do të thosha se po dilnim”, shkruan Page Six.

Ajo gjithashtu pohoi se West ishte mirë në dijeni të historisë së saj me Drake – ish armiku i tij – përpara se të fillonin të takoheshin sërish Drake dhe Kanye.

“Ndjehem sikur i kanë zgjidhur problemet e tyre,” vuri në dukje Fox, 32 vjeç. “Natyrisht, kur fillova të flisja për herë të parë me Ye, i thashë menjëherë mendoj që në ditën e parë, para se të shkonte më tej – sepse unë jam thjesht një person i ndershëm”.

Dy reperët përfunduan konfliktet e tyre në muajin nëntor në një shfaqje të Dave Chappelle, duke ndjekur traktatin e paqes me koncertin e tyre të dhjetorit “Free Larry Hoover Benefit” në Los Angeles.

Artikuj të ngjashëm