‘Shi bie në Tiranë’ e përpunuar nga Eni dhe Genci

By

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj kanë publikuar këngën më të re “Shi bie në Tiranë”.

Këtij projekti i është realizuar edhe videoklipi në kryeqytetin shqiptar.

Siç edhe është potencuar në fund të videos, ky është përpunim i këngës origjinale të këngëtares Fitnete Tuda, të cilën e kjo dyshe e kanë falënderuar për dhënien e lejes.

Me këtë publikim Eni dhe Genci disi edhe i kanë shuar zërat se ata mund t’i kenë prishur raportet, ashtu siç ishte aluduar ditëve të fundit nga mediat rozë në vendin tonë.

Artikuj të ngjashëm