Besa Kokëdhima me projekt të veçantë për krishtlindje dhe është simpatike sa më s’ka

By

Për festat e fundvitit, ajo po sjellë këngë krishtlindjesh në gjuhën shqipe.

Besa Kokëdhima, e ka modifikuar këngën më të famshme të Krishtlindjeve,  “Santa Claus is coming to town”, dhe e ka kënduar në gjuhën shqipe.

View this post on Instagram

Listen & Buy my Holiday Album, Link in Bio 🎁❤️ #TiJeFestaIme ❄️☃️🎉🤩🥳

A post shared by Besa (@besaofficial) on

Ajo ka përgatitur një seri videoklipesh me këngë ritmike për festat e fundvitit, që i deidkohen dashurisë dhe lumturisë.

Plot ngrohtësi dhe ngjyra të bukura, Besa shfaqet tejet simpatike në këtë projekt, që lansohet për fundvit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm