Nënë e bir në njëjtin kostum: Ky është imazhi më i ëmbël i Halloween

By

Një ndër temat kryesore të ditës së sotme ka qenë ‘Halloween’.

Shumë personazhe publike kanë shpërndarë disa imazhe të frikshme e të tjerë janë maskuar si superheronjtë e preferuar.

Në këtë pjesë një ndër maskimet më të ëmbëla janë të Sara Hoxhës dhe London Noor, ky i fundit për herë të parë shijon ‘Halloween’.

Nënë e bir kanë veshur të njëjtin kostum, atë te Super Vajzës, përkatësisht të Supermen.

Përpos veshjes, London po shijon edhe fluturimin në duart e mamit të tij, që shihet në këtë imazh mjaft të ëmbël./Prive.al

Artikuj të ngjashëm