Dani nuk po vjen vetëm por me një duet shumë interesant (FOTO)

By

2017ta nuk do të përmbyllet edhe pa një projekt nga këngëtari pejan Ramadan Krasniqi – Dani.

Gjatë këtyre ditëve, artisti i mirënjohur i është përkushtuar intenzivisht punës në këngën e re e cila duket se do jetë në bashkëpunim.

Këtë e ka lënë të kuptohet një postim i kompozitorit Irkenc Hyka i cili këtë vit ishte mjaft i suksesshëm në muzikë me projektin ‘Si të jem mirë’ me Xhensilën dhe ‘Haram’ solo.

Ai është shfaqur në fotografinë e fundit me Danin në xhirime.

‘Së shpejti’ – ka qenë përshkrimi në fotografinë nga xhirimet në Shqipëri gjatë ditës së sotme. /Prive.al/

#shootingday #comingsoon #duet Ramdan Krasniqi ?

A post shared by Irkenc Hyka (@irkenc.hyka) on

Artikuj të ngjashëm