Nënë e bijë: Një moment shumë i bukur në mes Miriamit dhe Amelisë (FOTO)

By

Çifti i famshëm prej këngëtarësh, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj, kanë bekuar martesën e tyre me një vajzë tejet simpatike.

Prej se kur erdhi në jetë Ameli, Miriam Canin nuk e kemi parë më të angazhuar në projekte të reja muzikore e as me pjesëmarrje në juri spektaklesh siç bënte dikur.

Tashmë jeta e saj është Ameli.

Atë e shohim shpesh në rrjetet sociale, ngase Miriami e shfaqë shpesh vajzën e saj, por si ky moment i shkrepur në një fotografi të vetme, s’kemi parë asnjëherë.

Një puthje tejet e bukur në mes së ëmës dhe së bijës, është fotografuar nga dikush që qëndronte prapa kamerës dhe po e shijonte dashurinë e pastër të tyre.

“Mirëmëngjesi nga parajsa”, është përshkrimi që i ka vënë fotografisë Miriami. /Prive.al

Good Morning from Paradies

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on

Artikuj të ngjashëm