Çifti i famshëm i Big Brother jep lajmin e madh (FOTO)

By

Daniel dhe Fotini Dedndreaj, ishin çifti më i famshëm në shqiptari për ditët sa Big Brother Albania po zhvillohej diku në periferi të Tiranës.

Ata u njoftuan brenda këtij formati të njohur botëror, për të vazhduar garën si aleatë, ngase ashtu kërkohej këtë vit: mund të fitoje vetëm në çift.

Dyshja u dashuruan në njëri tjetrin duke u shndërruar në një çift të fortë brenda shtëpisë.

Danieli e Fotinia i mundën të gjithë dhe triumfuan e brenda shtëpisë, ata edhe lidhën kurorë me njëri tjetrin.

Ndërsa tani, ata kanë një lajm të madh për të gjithë fansat e tyre e ata që i ndoqën.
Fituesit e Big Brother të këtij viti, po presin një fëmijë dhe pritet që të bëhen prindër.

Lajmin e kanë dhënë vet ata, përmes një fotografie në Instagram, ku Danieli shihet prapa Fotinisë duke i mbajtur barkun e fryrë me duar. /Prive.al

Lafoda’s family….❤

A post shared by Danjel Fotini Dedndreaj (@la_fo_da) on

Artikuj të ngjashëm