Nënat e showbizit që erdhën në formë fill pas lindjes (FOTO)

By

Ato pavarësisht angazhimeve që kanë, kanë zgjedhur të krijojnë familje dhe tani fëmijët janë prioriteti i jetës së tyre.

Por ama, meqenëse janë figura publike e i kanë të domosdoshme paraqitjet skenike, këto këngëtare duhet të duken në formë, ani pse kanë kaluar nëpër procesin e shtatzënisë duke shtuar dhjetëra kilogramë në fizikun e tyre.

Të heqësh kilet s’është aspak e lehtë, andaj kushdo që e bën, meriton t’i heqim kapelën…

Më poshtë disa nga gratë e showbizit shqiptar, që erdhën në formë menjëherë pasi u bënë nëna:

Adelina Ismajli

Tuna

Adelina Tahiri

Nora Istrefi

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Linda Halimi

https://www.instagram.com/p/BwYU4HYBX97/

Elita Rudi

View this post on Instagram

Zëri ♥️

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

Artikuj të ngjashëm