Çfarë nuk pamë nga dasma? Momentin kur Ledri zhvishet nga turma! (VIDEO)

By

Dasma e Elitës dhe Gjikos ka qenë kryetemë në 24 orët e fundit.

Rrjetet sociale janë mbushur me përplot foto e video nga eventi të cilat bënë që pothuajse çdo moment të përjetohet nga publiku sikurse të ishinnë vendin e ngjarjes.

E një prej momenteve që na ka shpëtuar ka qenë ai i festimit të Ledrit.

Pas ca gotave dhe atmosferës elektrizuese, reperi shihet në ‘ajër’ teksa shijon këngën e tij ‘Nona’me Young Zerkën.

Nga turma e madhe dhe festimi i ‘çmendur’ Ledri në videon e mëposhtme shihet teksa zhvishet në pjesën e sipërme.

Një natë për t’u mbajtur mend, pa dyshim! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm