Neki Emra martohet së shpejti!

By

Këngëtari Neki Emra e dashura e tij Zana Zhaveli që tash e një kohë janë në lidhje së shpejti do marrin një hap të ri në jetët e tyre.

Çifti siç merr vesh Prive të shtunën e ardhshme do kurorëzojë dashurinë e tyre me martesë në një ceremoni private.

Viti 2015 për dyshen ishte i mbushur përplot me udhëtime në Europë e gjetiu të cilat u përcollën me vëmendje mediatike.

Duket se meshkujt në estradë sivjet kanë tërhequr këmbën zvarrë sepse pas Sinan Hoxhës, së shpejti do i vijë rradha Neki Emrës dhe Big Bastës për t’i dhënë fund beqarisë. /prive.al/

Artikuj të ngjashëm