Bashkëpunime edhe pas sezonit të verës!

By

Pas shumë bashkëpunimeve që erdhën gjatë stinës së nxehtë, ato do të jenë prezente edhe pas përfundimit të këtij sezoni.

Prive mëson se shumë duete do të pasojnë edhe gjatë shtatorit e tetorit.

Dhurata Ahmetaj ka paralajmëruar që do të bashkoj forcat me një artist mashkull.

Ndërsa Kida dhe Mozzik, pas ‘Premtimeve’ do të sjellin të dy bashkëpunime veçmas me Xhensilën.

Dafina Zeqiri do të lançoj këngën e saj me Young Zerkën, e ndërsa edhe Enca sjell klip të ri me një artiste të huaj.

Përpos dueteve, disa artistë do të vijnë edhe me projekte solo/Prive.al

Artikuj të ngjashëm