Në përballje me COVID-19, Teuta emocionon me shkrimin për prindërit

By

Përmes rrjeteve sociale, babai i aktores Teuta Krasniqi, Prof. Milazim Krasniqi njoftoi që është shtruar në spital bashkë me bashkëshorten, zonjën Edibe.

Pas disa ditëve të trajtimit në banesë për COVID-19, me rekomandim të ekipit mjekësor, prindërit e aktores po marrin specializim të mëtejmë në spital.

Në lidhje me zhvillimin, Teuta ka emocionuar përmes një postimi.

Në Facebook, ajo ka ndarë një fotografi nga karantina e vitit të kaluar kur Tara dhe Kaia komunikonin me gjyshërit përmes videolidhjes.

“Para një viti me mall, tash edhe me më shumë mall…” – është shprehur Teuta.

Shërim të shpejtë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm