Djali i Lumit feston sot ditëlindjen

By

Është padyshim një yll Instagrami. Djali i Lumi B, Blini edhe pse në moshë fare të vogël, ka një numër kogja të madh të ndjekësve në rrjetet sociale dhe fotot e tij pëlqehen nga shumë persona.

E sot, Blini feston ditëlindjen e tij të tretë.

Për ta uruar është kujdesur babai i tij, që në profilin e tij në Instagram ka shkruar: Urime ditlindjen zemra jem tdu mas shumti n bote #birthdayboy 3 vjet

I urojmë Blinit simpatik edhe shumë të tjera.

lumib

 

 

Artikuj të ngjashëm