Në pak ditë, Fatmir Hysenbelliu bën të tijat dy super ‘bisha’ (FOTO)

By

Pak kohë më parë ai mori vëmendjen kur prezantoi apartamentin e tij luksoz në vlerë prej miliona dollarësh.

Por, Fatmir Hysenbelliu nuk po e lë me kaq.

Ai brenda një kohe tejet të shkurtër ka bërë për vete dy ‘bisha’, një Range Rover dhe një Maybach.

I fiksuar pas veturave të shtrenjta, ish-futbollisti duket se ka përmbushur dëshirat e tij përmes këtyre blerjeve në vlerë qindra mijëra eurosh. /Prive.al

View this post on Instagram

Back in the office with a new car #maybach

A post shared by Fatmir Oni Hysenbelliu (@fatmirhysenbelliu) on

View this post on Instagram

Back in the gym with a new car #rangerovervogue

A post shared by Fatmir Oni Hysenbelliu (@fatmirhysenbelliu) on

Artikuj të ngjashëm